Blog

Přijďte na workshop, kde se naučíte, dělat si sami malé designové HTML úpravy na vlastním Shoptet e-shopu.

Celý článek

Screenshot 2019-03-07 at 14.02.41

Tento nástroj slúži na automatické objednávanie produktov, ktoré nemáte skladom, ale prišla Vám na ne objednávka. Pomáha Vám tvoriť nákupné zoznamy pre Vaších dodávateľov, kontrolovať, či Vám dodávateľ poslal všetko čo ste objednali a umožňuje Vám tieto objednávky hromadne naskladňovať do Shoptetu.

V 3. mesiaci 2019 sme uviedli niekoľko noviniek v našom nástroji pre automatické objednávanie u dodávateľov a tvorbu nákupných zoznamov. Pozrite sa na ich prehľad.

Celý článek
V pátek 1.3.2019 jsem navštívil Shoptet a po školení jsem získal certifikát stříbrného Shoptet partnera.

medal-shoptetrix-silver

Celý článek

Jak správně nastavit automatický import v systému Shoptet.

Celý článek

Ceny v českém eshopu jsou v průměru zhruba o 18% vyšší, než ceny v eshopu rakouském, přičemž oba internetové obchody nabízí identické produkty.

Celý článek

Pro klienta, který prodává dřevěný nábytek, jsme implementovali synchronizaci skladovosti. Toto nabízíme běžně pro shodně řešené eshopy, v tomto případě se však jednalo o různorodé eshopy.

Celý článek

Pokud vám do eshopu denně přichází několik objednávek, musíte nejspíše průběžně objednávat produkty od dodavatele. V případě, že vlastníte jen malý sklad a spolupracujete s větším počtem dodavatelů, provádíte tuto činnost i několikrát denně. To však opravdu dělat nemusíte.

Celý článek

Našli jste si produkty, které by se dobře prodávaly, zaregistrovali jste se na shoptet.cz a čeká Vás vkládání produktů. Dokonce máte smlouvy s pěti dodavateli a každý Vám již zaslal svůj XML feed. Máte na půl vyhrádno, neboť Shoptet disponuje velmi pokročilými nástroji pro import produktů. To je však málo platné, když Vaši distributoři používají jinou strukturu kategorií a jinou cenotvorbu než Vy a import tak není možné efektivně provést.

Celý článek

Pokud jste se rozhodli, že si založíte eshop, určitě Vás nadšení přešlo, když Vás distributor zboží zavalil svým katalogem produktů. Dal Vám ho volně k dispozici a vy si nyní musíte vyhradit čas na to, abyste jednotlivé produkty popisovali do Vašeho eshopu. Samozřejmě si můžete zaplatit studenta za rozumnou cenu, který tuto otravnou práci udělá za Vás a vy se můžete věnovat kreativnějším věcem.

Celý článek

Ve videu se dozvíte

  • Jak změnit texty na tlačítkách, v nadpisech, atd.
  • Jak přesouvat prvky po stránce.
  • Jak změnit barvy a styly.
  • Jak si poradit sám.
Celý článek
Novinky

Chci dostávat novinky o řešeních pro Shoptet