Blog

Jak správně nastavit automatický import v systému Shoptet.

Celý článek

Ceny v českém e-shopu jsou v průměru zhruba o 18% vyšší než ceny v e-shopu rakouském, přičemž oba internetové obchody nabízí identické produkty.

Celý článek

Pro klienta, který prodává dřevěný nábytek, jsme implementovali synchronizaci skladovosti. Toto nabízíme běžně pro shodně řešené eshopy, v tomto případě se však jednalo o různorodé eshopy.

Celý článek

Pokud vám do eshopu denně přichází několik objednávek, musíte nejspíše průběžně objednávat produkty od dodavatele. V případě, že vlastníte jen malý sklad a spolupracujete s větším počtem dodavatelů, provádíte tuto činnost i několikrát denně. To opravdu nemusíte dělat.

Celý článek

Nájdete produkty, ktoré by sa dobre predávali, zaregistrujete sa teda na shoptet.cz a čaká Vás vkladanie produktov. Máte zmluvy s piatimi dodávateľmi a každý Vám zaslal svôj XML feed. Shoptet disponuje s veľmi pokročilými nástrojmi na import produktov, ale stále narazíte na problém, že Vaši distribútori používajú inú štruktúru kategórií a inú cenotvorbu ako vy.

Celý článek

Ak ste sa rozhodli, že si založíte eshop, určite Vás nadšenie prešlo, keď Vás distribútor tovaru zavalil svojím katalógom produktov. Dal Vám ho voľne k dispozícii a vy si teraz musíte vyhradiť čas na to, aby ste jednotlivé produkty opisovali do Vášho eshopu. Samozrejme, viete si zaplatiť študenta za rozomnú cenu, ktorý túto otravnú prácu spraví za Vás a vy sa môžete venovať kreatívnejším veciam.

Celý článek

Ve videu se dozvíte

  • Jak změnit texty na tlačítkách, v nadpisech, atd.
  • Jak přesouvat prvky po stránce.
  • Jak změnit barvy a styly.
  • Jak si poradit sám.
Celý článek
Novinky

Chci dostávat novinky o řešeních pro Shoptet